Wybierz swój język

Wybierz swój język

Filozofia

Postawienie na pierwszym miejscu jakości stanowi podstawę dobrego funkcjonowania firmy. Staranny dobór surowców przy pełnym poszanowaniu środowiska, ciągłe poszukiwania i korzystanie najnowocześniejszych, najbardziej zaawansowanych rozwiązań technologicznych oraz doskonała organizacja i zarządzanie firmą to dopełnienie naszej filozofii.

Starannie opracowana technologia spajania uważnie wyselekcjonowanych i należycie wysuszonych elementów pozwoliła nam na przestrzeni lat podnieść produkcję przemysłową. Nasze produkty wyróżniają się:

  • wysoką stabilnością, ponieważ drewno suszone jest w najnowocześniejszych suszarkach kontrolowanych elektronicznie trwałością,
  • gwarantowaną przez technologię spajania, która jest zgodna z najwyższymi standardami europejskimi w zakresie bezpieczeństwa.

    Stały wzrost popytu na nasze produkty jest najlepszym potwierdzeniem zaangażowania Texpolu w ciągły rozwój badań, innowacyjności i troski o jakość. Dzięki temu możemy sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wybrednych i wymagających rynków.

W naszej ofercie zwracamy szczególną uwagę na oczekiwania klientów krajowych i zagranicznych oraz na dobre zarządzanie zamówieniami i spedycją.

Środowisko

"Holz ist ein ensilbiges Wort, aber dahinter steckt eine Welt voller Märchen und Wunder" Drewno to słowo jednosylabowe, ale kryje w sobie bajecznie cudowny świat.

Theodor Heuss, pierwszy po drugiej wojnie światowej prezydent Niemiec Miłość do drewna i nabyte doświadczenie pozwoliły firmie TEXPOL zrozumieć, na czym polega piękno, ciepło, trwałość, niepowtarzalność i niezwykłość pełnego drewna.

TEXPOL zaprasza Państwa do poznania tego świata i do odkrywania jego piękna, poprzez jej produkty i umiejętności.

baseny ze stali nierdzewnej