Wybierz swój język

Wybierz swój język

Filozofia

Postawienie na pierwszym miejscu jakości stanowi podstawę dobrego funkcjonowania firmy. Staranny dobór surowców przy pełnym poszanowaniu środowiska, ciągłe poszukiwania i korzystanie najnowocześniejszych, najbardziej zaawansowanych rozwiązań technologicznych oraz doskonała organizacja i zarządzanie firmą to dopełnienie naszej filozofii.

Starannie opracowana technologia spajania uważnie wyselekcjonowanych i należycie wysuszonych elementów pozwoliła nam na przestrzeni lat podnieść produkcję przemysłową. Nasze produkty wyróżniają się:

  • wysoką stabilnością, ponieważ drewno suszone jest w najnowocześniejszych suszarniach kontrolowanych elektronicznie,
  • trwałością gwarantowaną przez technologię spajania, która jest zgodna z najwyższymi standardami europejskimi w zakresie bezpieczeństwa.

    Stały wzrost popytu na nasze produkty jest najlepszym potwierdzeniem zaangażowania Texpolu w ciągły rozwój badań, innowacyjności i troski o jakość. Dzięki temu możemy sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających rynków.

W naszej ofercie zwracamy szczególną uwagę na oczekiwania klientów krajowych i zagranicznych oraz na dobre zarządzanie zamówieniami i spedycją.

Środowisko

„Holz ist nur ein einsilbiges Wort, doch dahinter verbirgt sich eine Welt voller Schönheit und Wunder” słynny cytat z Theodora Heussa (1884-1963), pierwszego prezydenta Republiki Federalnej Niemiec po drugiej wojnie światowej „Drewno to słowo jednosylabowe, ale kryje w sobie świat piękna i cudów ”.

Miłość do drewna i zdobyte doświadczenie pozwoliły firmie TEXPOL zrozumieć piękno, ciepło, trwałość, niepowtarzalność i niezwykły charakter litego drewna. TEXPOL zaprasza do poznawania tego świata i odkrywania piękna drewna poprzez jego produkty i umiejętności firmy.

baseny ze stali nierdzewnej